Teisingumo ministras Jerevane aptars galimą Lietuvos pagalbą Armėnijai vykdant teisines reformas

Data

2019 11 25

Įvertinimas
0

Šiandien teisingumo ministras Elvinas Jankevičius išvyko darbo vizito į Armėniją. Susitikime su Armėnijos teisingumo ministru Rustamu Badasyanu bus aptartos dvišalio bendradarbiavimo aktualijos.  

„Armėnijos teisingumo ministerija yra viena labiausiai į reformas orientuotų šalies institucijų. Palaikome pradėtas teisines pertvarkas, remiame jų siekį kovoti su korupcija ir esame pasiruošę suteikti  ekspertų pagalbą, pasidalyti savo patirtimi“, – sako teisingumo ministras E.Jankevičius.

Vizito metu E. Jankevičius taip pat susitiks su Armėnijos Teisėjų tarybos nariais, Nacionalinės Asamblėjos (Parlamento) Teisės reikalų komiteto pirmininku, lankysis Bausmių vykdymo tarnyboje.

2003 m. Lietuvos ir Armėnijos teisingumo ministrai pasirašė dvišalę sutartį dėl teisinės pagalbos ir teisinių santykių civilinėse, šeimos ir baudžiamosiose bylose. Teisinis bendradarbiavimas tarp abiejų valstybių vyksta sėkmingai, tačiau nėra labai intensyvus.

2015 m.  teisingumo ministrai pasirašė dvišalio  susitarimo memorandumą.

Apie poreikį stiprinti dvišalius santykius kalbėjo ir šiemet  rugsėjį Vilniuje viešėjęs Armėnijos užsienio reikalų ministras Zohrabas Mnatsakanyanas.