Visos naujienos

irma.jpg
2019 10 18
Teisingumo viceministrė Irma Gudžiūnaitė baigs darbą ministerijoje

Teisingumo viceministrė Irma Gudžiūnaitė lapkričio 4 dieną baigs darbą ministerijoje ir nuo kitos dienos pradės dirbti teisingumo atašė Lietuvos nuolatinėje atstovybėje Briuselyje.

Bus skirtas papildomas finansavimas stiprinti Pravieniškių pataisos namų saugumo valdymą
2019 10 18
Bus skirtas papildomas finansavimas stiprinti Pravieniškių pataisos namų saugumo valdymą

Šiandien teisingumo ministras Elvinas Jankevičius kartu su Seimo nariais Aušra Papirtiene ir Gediminu Vasiliausku lankosi Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje, kurioje aptars visuomenės ir įkalinimo įstaigos darbuotojų saugumo užtikrinimo klausimus.

Lietuvoje mažėja kalinių skaičius
2019 10 18
Lietuvoje mažėja kalinių skaičius

Pastaruoju metu pataisos namuose ir tardymo izoliatoriuose mažėja suimtųjų ir nuteistų realia laisvės atėmimo bausme asmenų skaičius. Per metus jų sumažėjo beveik 360.

Jankevicius.jpg
2019 10 17
E. Jankevičius: „Iš vidinių rezervų didinsime atlyginimus įkalinimo įstaigų pareigūnams“

Teisingumo ministerija nuo kitų metų sausio 1 d. iš vidinių rezervų didins darbo užmokestį įkalinimo įstaigų pareigūnams.

Copy of Knowledge, action and accountability.png
2019 10 17
Konstitucijos žinovai rungsis antrame Konstitucijos egzamino etape

Šiandien visoje šalyje vyks antrasis Konstitucijos egzamino etapas. Jame dalyvaus daugiau nei pusė tūkstančio geriausiai pirmajame etape pasirodžiusių egzamino dalyvių. Iš viso pirmajame egzamino etape dalyvavo daugiau nei 30 tūkstančių Lietuvos piliečių.

medical-563427_1920.jpg
2019 10 16
Įkalinimo įstaigose dirbantiems medikams didės atlyginimai

Nuo Naujųjų metų įkalinimo įstaigose dirbantiems medikams turėtų didėti atlyginimai, kurie būtų didesni negu viešose gydymo įstaigose dirbančių medikų algos. Tokioms Sveikatos draudimo įstatymo ir dar keturių įstatymų pataisoms šiandien buvo pritarta Vyriausybės posėdyje.

Mažiausieji Konstitucijos egzamino dalyviai piešė laisvą Lietuvą
2019 10 11
Mažiausieji Konstitucijos egzamino dalyviai piešė laisvą Lietuvą

„Laisva šalis yra ta, kurioje gali laisvai kvėpuoti, kalbėtis atvirai, tikėti ir svajoti apie norimus dalykus, šalis, kurioje gera gyventi“ – mintimis apie Konstitucijos egzamino kūrybinę užduotį dalinosi Kėdainių r. Labūnavos pagrindinės mokyklos 4 klasės mokinė Karina Yliūtė.

thomas-martinsen-2443-unsplash.jpg
2019 10 10
Už skolintas lėšas būstus perkančioms jaunoms šeimoms nebereikės mokėti notarams už nekilnojamo turto įkeitimą

Teisingumo ministerijos parengtuose naujuose notarų įkainiuose numatyta, kad jaunoms šeimoms, perkančioms butą už skolintas lėšas, nereikėtų mokėti notarams jokio mokesčio už nekilnojamo turto įkeitimą (hipoteką), o našlaičiams, globojamiems vaikams kai kurios notarų paslaugos būtų nemokamos....

autumn-leaf-barrier-dry-1550131.jpg
2019 10 09
Ministras E. Jankevičius: kuriama resocializacijos sistema prisidės prie pakartotinio nusikalstamumo mažinimo

„Įkalinimo įstaigose bausmę atliekantys nuteistieji privalės dirbti, kad prisidėtų prie savo išlaikymo, neprarastų įgytų darbinių įgūdžių ar įgytų profesiją. Šiuo metu kuriama resocializacijos sistema bus pagrįsta pagalba nuteistajam ir užimtumu bei pakartotinio nusikalstamumo mažinimu,“ – sako teisingumo...

flag-3370970_1920.jpg
2019 10 07
ES teisingumo ministrai diskutavo apie kovą su korupcija

Šiandien Liuksemburge vykstančiame Teisingumo ir vidaus reikalų tarybos posėdyje Europos Sąjungos (ES) teisingumo ministrai svarstė, ar ES lygmeniu reikėtų imtis papildomų veiksmų siekiant kovoti su korupcija, taip pat kokį vaidmenį ES turėtų atlikti šioje srityje tarptautiniu lygmeniu.

Žinias Konstitucijos egzamine tikrinosi daugiau nei 30 tūkstančių piliečių
2019 10 07
Žinias Konstitucijos egzamine tikrinosi daugiau nei 30 tūkstančių piliečių

Spalio 3-ąją visoje Lietuvoje daugiau kaip 30 tūkstančių asmenų laikė Konstitucijos egzaminą, kurio metu buvo galima pasitikrinti žinias apie šiemet vykusius rinkimus, referendumus, prisiminti Baltijos kelio istoriją bei ankstesnes Lietuvos Konstitucijas.

Populiarių maisto produktų gamintojai turės paaiškinti, kodėl Lietuvai tiekia skirtingos sudėties produktus
2019 10 04
Populiarių maisto produktų gamintojai turės paaiškinti, kodėl Lietuvai tiekia skirtingos sudėties produktus

Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba (VVTAT) kreipėsi į 5 tarptautinius maisto produktų gamintojus, prašydama paaiškinti, dėl kokių priežasčių Lietuvos rinkai teikiamų maisto produktų sudėtis skiriasi nuo tų, kuriais prekiaujama   kitose ES šalyse.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 17 Pirmyn