Visos naujienos

Komisija.png
2021 10 22
Konstitucijos egzamino komisijos nariai – apie svarbiausio šalies įstatymo prasmę

Spalio 25 dieną vyks jubiliejinis šiųmetis Konstitucijos egzaminas. Jau penkioliktąjį kartą rengiamas žinių patikrinimas, anot Konstitucijos egzamino komisijos narių, yra ne tik proga pasitikrinti svarbiausio šalies įstatymo žinias, tačiau ir prasminga diena prisiminti visuomenę jungiantį sutarimą.

sinkev.png
2021 10 21
Konstitucijos dienos išvakarėse – dėmesys jos kūrėjui prof. Vytautui Sinkevičiui

Teisingumo ministrė Evelina Dobrovolska šiandien I laipsnio garbės ženklu „Už nuopelnus teisingumui“ apdovanojo Mykolo Romerio universiteto Teisės mokyklos Viešosios teisės instituto profesorių dr. Vytautą Sinkevičių.

Vizualas_Plėtros programa .png
2021 10 20
E. Dobrovolska: Plėtros programa – tai teisingumo sistemos efektyvinimo vizija artimiausiam dešimtmečiui

Vyriausybė pritarė Teisingumo ministerijos parengtai 2021–2030 m. teisingumo sistemos plėtros programai, kurioje identifikuotos esminės teisingumo srities problemos ir iššūkiai bei numatytos priemonės, leisiančios didinti teisingumo sistemos efektyvumą ir veiksmingumą. Ši programa atliepia ir 2021–2030 m. ...

BPK _Vizualas.png
2021 10 20
Vyriausybė pritarė: išteisinus asmenį, advokato paslaugos būtų apmokėtos valstybės lėšomis  

Vyriausybė pritarė Teisingumo ministerijos parengtiems Baudžiamojo proceso ir Administracinių nusižengimų kodeksų pakeitimų projektams, kuriais siūloma įgyvendinti Konstitucinio Teismo nutarimą ir numatyti, jog asmeniui, dėl kurio priimtas išteisinamasis nuosprendis, advokato paslaugos būtų apmokėtos valstybės ...

Vizual. Priesaikos.png
2021 10 18
Advokatų bendruomenę papildys 14 narių

Šiandien teisingumo ministrė Evelina Dobrovolska priėmė 14 būsimų advokatų priesaikas.

VIZUALAS 88888.png
2021 10 14
Ieškome komandos pastiprinimo!

Kviečiame prie TM komandos prisijungti Transporto avarijų ir incidentų tyrimo skyriaus patarėją. Jeigu norite savo ateitį sieti su iniciatyvia, motyvuota, iššūkiams pasiruošusia Transporto avarijų ir incidentų tyrimo skyriaus komanda, kviečiame kartu tobulėti ir siekti proveržio.

Copy of Untitled (1).png
2021 10 13
Konstitucijos egzaminas: ką turime žinoti kiekvienas?

Teisingumo ministerijos rengiamas jubiliejinis 15–asis Konstitucijos egzaminas šiemet visus norinčius pasitikrinti žinias ir vėl suburs spalio 25 dieną. Kviesdamas prie egzamino prisijungti visus Lietuvoje ir užsienyje gyvenančius Lietuvos piliečius bei pasitikrinti svarbiausio šalies įstatymo žinias, vienas iš Konstitucijos egzamino komisijos narių teisininkas Vytautas ...

VIZUALAS BIUDŽETAS.png
2021 10 13
2022 m. daugiau galimybių efektyvesnei Teisingumo ministerijai pavaldžių įstaigų veiklai 

Vyriausybės posėdyje nutarta teisingumo srities veiklų veiksmingumui užtikrinti 2022 m. skirti 2 mln. 153 tūkst. eurų papildomų valstybės biudžeto lėšų. Daugiausia lėšų siūloma skirti ministerijai pavaldžių ir valdymo srityse veikiančių įstaigų veiklos efektyvinimui.

VIZUalas Galutinis.png
2021 10 12
Kviečiame prisijungti prie TM komandos! 

Ieškome kolegos į Korupcijos prevencijos ir vidaus tyrimų skyriaus patarėjo poziciją. Norite darbuotis dinamiškoje, augančioje, bendruomeniškoje Korupcijos prevencijos ir vidaus tyrimų skyriaus komandoje? Prisijunkite, Jūsų lauks ne tik įdomios ir prasmingos veiklos, bet ir nuostabūs kolegos.

viz.png
2021 10 08
Nuotoliniame seminare „Teismų sprendimų vykdymo Europos Sąjungoje problematika” – diskusijos apie iššūkius ir galimybes

Spalio 12 dieną, kviečiame dalyvauti nuotoliniame Vilniaus universiteto Teisės fakulteto organizuojamame seminare (vebinare) apie teismų sprendimų vykdymo Europos Sąjungoje iššūkius.

PARTIJOS 33333.png
2021 10 07
Teisingumo ministerija paskelbė atnaujintą informaciją apie politinių partijų narių skaičių

Teisingumo ministerija paskelbė atnaujintą informaciją apie politinių partijų narių skaičių

NAUJAS.png
2021 10 06
Teisingumo ministerija skelbia konkursą laisvoms notarų vietoms užimti

Šiandien paskelbtas viešas konkursas 5 laisvoms notarų vietoms užimti: Vilniaus miesto savivaldybėje (4 vietos) ir Vilniaus rajono savivaldybėje (1 vieta).

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 17 Pirmyn