BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Advokatų bendruomenę papildys 15 naujų narių

Data

2021 08 02

Įvertinimas
5
TM FB.png

Šiandien teisingumo ministrė Evelina Dobrovolska priėmė 15 advokatų priesaikas, kurie papildys daugiau nei 3000 narių turinčios advokatų bendruomenės gretas.  
 

Pasak ministrės, kelias į tiesą turi būti grįstas siekiu ginti žmogaus teises ir laisves, prisidėti prie mūsų šalies teisinės sistemos kūrimo, kuri užtikrintų visuomenės saugumą, teisės viršenybės principo įgyvendinimą. O siekiant veiklos kokybės, svarbu pasitelkti ne tik teisinį talentą, profesinę nepriklausomybę, bet ir pagarbą duotai priesaikai.
 
Šventėje dalyvavęs Advokatų tarybos pirmininkas Ignas Vėgėlė naujai prisiekusiems advokatams palinkėjo, kad ši veikla taptų vertinga savirealizacijos forma, padedanti įgyvendinti efektyvius sprendimus, padėsiančius apsaugoti teisinės valstybės pamatus ir pasiekti didesnio pasitikėjimo teisine sistema.