BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Dėmesys inovacijoms – Lietuvos nacionalinėje ir Pasaulio intelektinės nuosavybės organizacijos darbotvarkėje 

Data

2021 10 04

Įvertinimas
1
Viceministrė 2.png

Šiandien, spalio 4 d., teisingumo viceministrė Jurga Greičienė nuotoliniu būdu dalyvauja Ženevoje vykstančiame Pasaulio intelektinės nuosavybės organizacijos (PINO) Generalinių asamblėjų 62-joje sesijoje. Viceministrė savo kalboje akcentavo išskirtinį dėmesį inovacijų skatinimui ir plėtrai Lietuvos Respublikos Vyriausybės patvirtintame naujajame Nacionaliniame pažangos plane 2021 – 2030 m. 

Sveikindama PINO strateginę viziją – telkti dėmesį į intelektinės nuosavybės komercializavimą, tvirtą paramą mažoms ir vidutinėms įmonėms, startuoliams, kūrėjams, mokslinių tyrimų institutams ir bendruomenėms, viceministrė Lietuvos delegacijos vardu padėkojo PINO už glaudų bendradarbiavimą ir akademinių institucijų  žinių perdavimą verslui bei visapusišką pagalbą vystant Baltijos šalių žinių perdavimo centrų tinklo (TTO) projektą. 

Pasak J. Greičienės, pagrindiniai ateinančio dešimtmečio valstybės pažangos pokyčiai siejami taip pat ir su intelektinės nuosavybės sritimi. 

„Priemonės, kurias numatoma įgyvendinti skatinant intelektinės nuosavybės produktų kūrimą, jų naudojimą bei komercializavimą, apsaugos stiprinimą, žinių sklaidą, verslo ir akademinės bendruomenės bendradarbiavimą, nuosekliai dera su PINO ekspertų Lietuvai pateiktomis rekomendacijomis“, – akcentavo J. Greičienė.

Generalinės asamblėjos – tai aukščiausia PINO valdymo institucija. Jų metu sprendžiami svarbiausi šios organizacijos valdymo, teisėkūros, planavimo ir biudžeto klausimai.

62-oji Generalinių asamblėjų sesija vyks hibridiniu formatu visą savaitę.