BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Kalėjimų departamento duomenimis, A. Paleckis elektroniniu parašu nesinaudojo – tai padarė trečiasis asmuo

Data

2022 07 28

Įvertinimas
0
maketai .png

Liepos mėnesio pradžioje Teisingumo ministerijai pavedus Kalėjimų departamentui atlikti tyrimą dėl Algirdo Paleckio, atliekančio bausmę Kauno tardymo izoliatoriuje, internetu įsteigtos organizacijos „Tarptautinis geros kaimynystės forumas“ ir galimai steigimo dokumentų pasirašymo elektroniniu parašu, nustatyta, kad pastarasis elektroninio ryšio priemonėmis nesinaudojo.

Kalėjimų departamentui tyrimo metu išanalizavus duomenis, nustatyta, jog nuteistasis bausmės atlikimo metu, birželio 25 d., bausmės atlikimo vietoje elektroninio ryšio įrenginiais, suteikiančiais galimybę pasirašyti elektroniniu parašu, neturėjo galimybės naudotis ir nesinaudojo. Taip pat nustatyta, jog bausmę atliekantis nuteistasis, dar iki atvykimo į Kauno tardymo izoliatorių savo elektroninio ryšio priemones bei prisijungimo prie savo mobiliojo parašo duomenis perleido trečiajam asmeniui.

Teisingumo viceministro Elano Jablonsko teigimu, Kalėjimų departamento ir Kauno tardymo izoliatoriaus tyrimo duomenys patvirtino, kad įkalinimo įstaigos saugumo reikalavimai nebuvo pažeisti ir A. Paleckis pasinaudoti mobiliojo ryšio priemonėmis tikrai negalėjo, todėl pradėti ikiteisminį tyrimą nėra pagrindo, o tyrimo metu surinkta informacija yra perduota Kauno apskrities vyriausiajam policijos komisariatui dėl galimo administracinės nusižengimo teisenos pradėjimo.

Pagal Registrų centro duomenis, „Tarptautinis geros kaimynystės forumas“ organizacijos steigimo dokumentus Algirdas Paleckis pasirašė elektroniniu parašu.