BDAR
Close

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Kviečiame dalyvauti LAGK nario atrankoje

Data

2021 11 03

Įvertinimas
3
LAGK.png

Lietuvos Respublikos teisingumo ministerija kviečia susidomėjusius ir atitinkančius reikalavimus pretendentus, teikti prašymus dėl dalyvavimo atrankoje Lietuvos administracinių ginčų komisijos teritorinio padalinio (Panevėžio apygardos skyriaus) nario pareigoms užimti.

Atranką organizuojanti įstaiga: Lietuvos Respublikos teisingumo ministerija (Gedimino pr. 30, 01104 Vilnius).

Įstaiga ir pareigybė, į kurią organizuojama atranka – Lietuvos administracinių ginčų komisijos (toliau – LAGK) teritorinis padalinys – Panevėžio apygardos skyrius (Respublikos g. 62, 35158 Panevėžys); pareigybė – LAGK teritorinio padalinio Panevėžio apygardos skyriaus nario. Šios atrankos metu bus atrenkamas vienas LAGK teritorinio padalinio (Panevėžio apygardos skyriaus) narys.

Atrankos tikslas – atrinkti ir pasiūlyti Lietuvos Respublikos teisingumo ministrui tinkamiausią  asmenį, siekiantį tapti LAGK teritorinio padalinio Panevėžio apygardos skyriaus nariu ir profesionaliai atlikti Lietuvos Respublikos ikiteisminio administracinių ginčų nagrinėjimo tvarkos įstatyme (toliau – LR IAGNTĮ) LAGK ir jos teritorinių padalinių nariams nustatytas darbo funkcijas, kurio kandidatūrą teisingumo ministras teiks Lietuvos Respublikos Vyriausybei. 

Atrankos būdas: pretendentai į LAGK teritorinio padalinio (Panevėžio apygardos skyriaus) narius (toliau – pretendentai), kurie atitiks LR IAGNTĮ 3 straipsnio 1 dalyje nustatytus šios komisijos nariui keliamus reikalavimus, bus kviečiami dalyvauti atrankos pokalbyje. 

Atranka bus vykdoma vadovaujantis Pretendentų į Lietuvos administracinių ginčų komisijos narius atrankos tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos teisingumo ministro 2020 m. vasario 20 d. įsakymu Nr. 1R-51 „Dėl Pretendentų į Lietuvos administracinių ginčų komisijos narius atrankos tvarkos aprašo patvirtinimo“. Pretendentų į Lietuvos administracinių ginčų komisijos ar jos teritorinių padalinių narius atrankos komisijos sudėtis patvirtinta Lietuvos Respublikos teisingumo ministro 2021 m. spalio 29 d. įsakymu Nr. 1R-371 „Dėl Pretendentų į Lietuvos administracinių ginčų komisijos ar jos teritorinių padalinių narius atrankos komisijos sudarymo“.

LAGK nario funkcijos:

  • nagrinėti skundus (prašymus) dėl teritorinių valstybinio administravimo subjektų ir savivaldybių administravimo subjektų priimtų individualių administracinių aktų ir veiksmų (neveikimo) teisėtumo. 

LAGK nariams keliami reikalavimai (nurodyti LR IAGNTĮ 3 straipsnio 1 dalyje):

  • turėti Lietuvos Respublikos pilietybę;
  • turėti aukštąjį teisinį išsilavinimą;
  • nebūti įstatymų nustatyta tvarka pripažintais kaltais dėl sunkaus ar labai sunkaus nusikaltimo, nusikaltimo valstybės tarnybai ir viešiesiems interesams, korupcinio pobūdžio nusikaltimo ar nusikaltimo, kuriuo padaryta turtinė žala valstybei, padarymo ir turėti neišnykusį ar nepanaikintą teistumą.

Pretendentai Teisingumo ministerijai privalo pateikti šiuos atrankos dokumentus:

  1. laisvos formos prašymą leisti dalyvauti atrankoje, kuriame turi būti nurodyta LAGK teritorinis padalinys, į kurio narius pretenduojama, taip pat turi būti nurodyti kontaktai (pretendento elektroninio pašto adresas ir jo asmeninis telefono numeris), kuriais asmeniui būtų galima teikti su atranka susijusią informaciją ir sutikimą Teisingumo ministerijai tvarkyti pretendento pateiktus asmens duomenis bei, esant poreikiui, rinkti apie jį duomenis iš valstybės registrų ir informacinių sistemų; 
  2. galiojančio asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
  3. gyvenimo aprašymą, pasirašytą pretendento;
  4. motyvacinį laišką;
  5. aukštąjį teisinį išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
  6. informatikos ir ryšių departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos išduotą pažymą, patvirtinančią, kad pretendentas nėra pripažintas kaltu dėl sunkaus ar labai sunkaus nusikaltimo, nusikaltimo valstybės tarnybai ir viešiesiems interesams, korupcinio pobūdžio nusikaltimo ar nusikaltimo, kuriuo padaryta turtinė žala valstybei, padarymo arba teistumas išnykęs ar panaikintas.

LAGK nario darbo užmokestis: LAGK teritorinių padalinių narių darbas LAGK laikytinas darbu pagrindinėje darbovietėje ir už jį mokama Lietuvos Respublikos valstybės politikų ir valstybės pareigūnų darbo apmokėjimo įstatymo nustatyta tvarka. 

Galimi pretendentų dokumentų pateikimo būdai: pretendentai atrankos dokumentus teikia Teisingumo ministerijai tiesiogiai (Gedimino pr. 30, Vilnius, 101 kab. - prieš atvykstant skambinti tel. Nr. 8 5 266 2857), siunčiant registruotu laišku (Gedimino pr. 30, 01104 Vilnius) arba elektroniniu paštu ([email protected]).

Dėl papildomos informacijos ar informacijos apie atranką patikslinimo suteikimo galima kreiptis į: Teisingumo ministerijos Veiklos valdymo skyriaus patarėją Ritą Kamarauskienę (tel. Nr. 8 5 266 2857, el. p. [email protected]).

Dokumentų pateikimo terminas: 2021 m. lapkričio 17 d. (įskaitytinai).

Naudingos nuorodos: 
VIII-1031 Lietuvos Respublikos ikiteisminio administracinių ginčų nagrinėjimo tvarkos įstatymas (lrs.lt);
VIII-1904 Lietuvos Respublikos valstybės politikų ir valstybės pareigūnų darbo apmokėjimo įstatymas (lrs.lt);
1R-364 Dėl teisingumo ministro 2020 m. vasario 20 d. įsakymo Nr. 1R-51 „Dėl Pretendentų į Lietuvos admin... (e-tar.lt).