BDAR
Close

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Numatoma pasirašyti Baltijos šalių TTO tinklo ir PINO bendradarbiavimo memorandumą

Data

2022 07 26

Įvertinimas
0
maketai  - 2022-07-26T155132.769.png

Teisingumo ministrė Ewelina Dobrowolska pakvietė Pasaulio intelektinės nuosavybės organizacijos (PINO) generalinį direktorių Daren Tang apsilankyti Lietuvoje. 

Daren Tang pakvietas dalyvauti spalio mėnesį su PINO pagalba rengiamame trijų Baltijos šalių regioninio technologijų perdavimo centrų (TTO) tinklo projekto atidarymo renginyje. Renginio metu numatoma oficialiai pasirašyti Baltijos šalių TTO tinklo ir Pasaulio intelektinės nuosavybės organizacijos bendradarbiavimo memorandumą.  

Šiuo projektu siekiama ugdyti akademinės bendruomenės gebėjimus komercializuoti jų kuriamą intelektinę nuosavybę, skatinti žinių ir technologijų perdavimą, dalintis informacija bei žiniomis tarpusavyje ir su visuomene, kurti ir palaikyti profesinius ryšius su užsienio partneriais.  

PINO yra pasaulinis intelektinės nuosavybės paslaugų, politikos, informacijos ir bendradarbiavimo forumas, skirtas sukurti subalansuotą ir efektyvią tarptautinę intelektinės nuosavybės apsaugos sistemą, skatinančią naujoves ir kūrybiškumą.  

Ši specializuota Jungtinių Tautų agentūra vienija 193 valstybes nares.  

Lietuva PINO nare tapo 1992 metais.