BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


NVO sektorius kviečiamas bendradarbiauti stiprinant nuteistųjų socialinius įgūdžius 

Data

2022 08 18

Įvertinimas
0
maketai .png

Kalėjimų departamentas kviečia nevyriausybines organizacijas (NVO) dalyvauti organizuojant veiklas įkalinimo įstaigose ar pusiaukelės namuose bausmes atliekantiems nuteistiesiems, taip pat paleistiesiems iš pataisos įstaigų.

 

Šia iniciatyva siekiama, kad nuteistieji įgytų kuo daugiau socialinių įgūdžių dalyvaudami mokymuose, tokiuose kaip: kompiuterinio ir finansinio raštingumo, santykių su šeima atkūrimo bei stiprinimo, pozityvios tėvystės ugdymo, kalbų mokymosi ir pan. 

 

Numatoma finansuoti psichologinės, teisinės pagalbos ir paslaugų teikimo mokymų veiklas.

 

Kviečiamos ir nevyriausybinės organizacijos, galinčios padėti priklausomybių turintiems nuteistiesiems, rengiant juos paleidimui į laisvę, lygtiniam paleidimui iš pataisos įstaigos, padedant vykdyti socialinę jų integraciją po bausmės atlikimo.

 

Konkursui numatoma skirti 800 tūkst. eurų. Vienam projektui mažiausia galima skirti projekto lėšų suma – 20 tūkst. eurų. 

 

Susidomėjusias NVO užpildytą paraišką ir detalią projekto įgyvendinimo sąmatą kviečiame pateikti iki 2022 m. rugsėjo 16 d. el. paštu: norprojekt[email protected]

 

Išsamią informaciją apie reikalavimus projektui ir kitus aktualius klausimus rasite čia: https://bit.ly/3c9oSV3.

 

Kilus papildomų klausimų, kviečiame kreiptis konsultacijos el. paštu: [email protected]