Sužinok apie savo teises! Dalyvauk konkurse! Laimėk išmanų prizą!

Data

2020 10 08

Įvertinimas
2
111.png

Nuo spalio 15 dienos startuoja teisinio švietimo konkursas-mobilioji aplikacija „Žinau savo teises“. Teisingumo ministerija kviečia visus, ypač jaunimą, aktyviai dalyvauti, sužinoti savo teises ir laimėti išmanius prizus. 

Mobilioji aplikacija-žaidimas sudarytas iš 7 teisinių temų, apimančių vartotojų teisių, asmens duomenų apsaugos, intelektinės nuosavybės, notarų bei antstolių veiklos, baudžiamosios ir administracinės atsakomybės bei konstitucijos klausimus. 

Žaidime yra keturi sudėtingumo lygiai. Iš viso dalyviai turi atsakyti į 500 klausimų, kurie pateikiami, taikant žaidybinius metodus – taškų rinkimą, pasiekimų įvertinimą, lyderių lentelę. 

Šią aplikaciją galima nemokamai atsisiųsti iš internetinių parduotuvių  ir  

Nuo spalio 15 iki gruodžio 1 d. Teisingumo ministerija skelbia konkursą ir apdovanos 50 geriausiai pasirodžiusių žaidimo „Žinau savo teises“ dalyvių.  

Laimėtojais bus laikomi tie, kurie pirmieji teisingai išspręs visų teisinių temų klausimus, mažiausiai pasinaudos pasiūlytomis pagalbos priemonėmis ir Facebook pasidalins gautais skaitmeniniais ženkliukais, patvirtinančiais įgytą kompetenciją. 

Konkurso nugalėtojus pasieks 20 belaidžių ausinių bei 30 nešiojamų garso kolonėlių. 

Laimėtojai bus skelbiami Teisingumo ministerijos Facebook paskyroje gruodžio pradžioje. Sekite mūsų naujienas!