BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Teisingumo ministerija kviečia dalyvauti konkurse Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos (VVTAT) direktoriaus pareigoms užimti 

Data

2022 02 07

Įvertinimas
0
VVTAT 2.png

Jau rytoj, vasario 8 d., paskutinioji diena kandidatuoti į Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos (VVTAT) direktoriaus pareigas. Teisingumo ministerija tikisi, kad būsimas įstaigos vadovas bus pokyčių lyderiu, kuriam rūpi vartotojų apsaugos efektyvinimas, vartotojų viešojo intereso gynimas, lanksčiai reaguos į nuolat kintančius vartotojų poreikius, skaitmenizacijos plėtros iššūkius.  

Kaip teigia teisingumo viceministrė Jurga Greičienė, šio laikmečio ekonominio ir socialinio gyvenimo aktualijos lemia ir naujus vartojimo iššūkius, pavyzdžiui, vartotojus pasiekia vis inovatyvesni produktai ir paslaugos, taigi įstaigos kompetencija turi atitikti laikmečio diktuojamas sąlygas, todėl būsimam VVTAT vadovui neabejotinai pasitarnaus atvirumas naujovėms ir jų diegimas. 

Pasak J. Greičienės, svarbus ir siekis tobulinti procesus bei perkelti paslaugas į skaitmeninę erdvę,  o geri komunikavimo ir vadovavimo įgūdžiai leis ieškoti bendrų sprendimų tiek įstaigos viduje – telkiant ir motyvuojant kolektyvą, tiek išorėje – vystant dialogą su vartotojų srityje veikiančiomis NVO bei kitais socialiniais partneriais.   

„Atliepti tarptautines vartotojų teisių apsaugos užtikrinimo tendencijas – tai dar viena įdomi veiklos formavimo ir įgyvendinimo sritis, kur neabejotinai svarbus ES teisėkūros naujovių sekimas bei aktyvus įsitraukimas diskutuojant dėl naujų ES pasiūlymų, pavyzdžiui, dėl ES vartotojų kurso tvaraus vartojimo link. O efektyvus tarptautinis bendradarbiavimas su kitų šalių vartotojų organizacijomis, leis dalintis ir mūsų šalyje diegti gerąją ES šalių patirtį”, – akcentuoja J. Greičienė.  

VVTAT sudaro 12 centrinės administracijos skyrių, 4 regioniniai rinkos priežiūros skyriai bei Naftos produktų bandymų laboratorija Šiauliuose (iš viso 184 pareigybės).  

Iki vasario 15 d. Valstybės tarnybos departamentas įvertins pretendentų atitiktį nepriekaištingos reputacijos, bendriesiems ir specialiesiems reikalavimams. Per 15 darbo dienų nuo pranešimo, kad pretendentai atitinka reikalavimus, jie turės dalyvauti bendrųjų, vadybinių ir lyderystės kompetencijų kompleksiniame vertinime. Kitas etapas – pretendentų vertinimas komisijoje.  

Detaliau susipažinti su kandidatavimo procedūromis galima čia.   

Platesnę informaciją apie VVTAT veiklą ir laukiančius iššūkius rasite atmintinėje.  

Pretendentai su konkurso skelbimu gali susipažinti čia.  

Kandidatų prašymai dalyvauti konkurse priimami per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą iki šių metų vasario 8 d.