BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Teisingumo ministerija skelbia konkursą laisvoms notarų vietoms užimti

Data

2021 10 06

Įvertinimas
4
NAUJAS.png

Šiandien paskelbtas viešas konkursas 5 laisvoms notarų vietoms užimti: Vilniaus miesto savivaldybėje (4 vietos) ir Vilniaus rajono savivaldybėje (1 vieta).

Pretendentai daugiau informacijos apie konkurso reikalavimus gali rasti čia (Konkursai notaro pareigoms užimti).

Rugpjūčio pabaigoje Teisingumo ministerija yra pranešusi, kad planuoja didinti notarų paslaugų prieinamumą ir skelbti viešuosius konkursus notarų pareigoms eiti.  

Šiandien paskelbtas konkursas Vilniaus miesto ir rajono savivaldybėse,  konkursai notaro pareigoms užimti kituose Lietuvos miestuose ir rajonuose  bus  skelbiami artimiausiais mėnesiais. Teisingumo ministerijos dar šiais metais planuojamas padidinimas, kai per metus bus skelbiama daugiau kaip 10 viešų konkursų notarų pareigoms užimti, paskutinį kartą vyko tik 2009 m.

Siekdama didinti konkurenciją ir skatinti notariato sistemos atsinaujinimą, Teisingumo ministerija taip pat organizavo notaro kvalifikacinį egzaminą, kurį išlaikę asmenys turės galimybę dalyvauti jau šiandien paskelbtuose konkursuose notaro pareigoms užimti.

Ministerija vasaros pabaigoje taip pat jau buvo paskelbusi informaciją apie konkursą 10-ies kandidatų į notarus (asesorių) vietoms užimti: https://bit.ly/3AhdbSf.