BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Teisingumo ministrė dalyvaus JT Nusikalstamumo prevencijos ir baudžiamojo teisingumo kongrese

Data

2021 03 05

Įvertinimas
0
VIZUALAS JAP..png

Teisingumo ministrės Evelinos Dobrovolskos vadovaujama delegacija kovo 7 d. nuotoliniu būdu dalyvaus Japonijoje (Kiote) vyksiančiame Jungtinių Tautų nusikalstamumo prevencijos ir baudžiamojo teisingumo kongrese. 

Kongreso darbotvarkėje numatoma priimti politinę deklaraciją, kurioje bus įtvirtinta nusikaltimų prevencijos ir baudžiamosios teisenos prioritetai ateinantiems penkeriems metams.

E. Dobrovolska renginyje pristatys Lietuvai svarbiausius artimiausio laikotarpio iššūkius: tai modernios ir efektyviai valdomos bausmių vykdymo sistemos užtikrinimas, užsienyje nuteistiems piliečiams galimybių laisvės atėmimo bausmę atlikti savo kilmės šalyje sudarymas, teisės viršenybės bei žmogaus teisių įgyvendinimas, taip pat skaitmenizacijos procesų plėtra bei kova su prekyba žmonėmis.

JT Nusikalstamumo prevencijos ir baudžiamojo teisingumo kongresas vyksta 14 kartą. Jis organizuojamas kartą į penkerius metus nuo 1955 m. Tai yra vienas didžiausių JT organizuojamų renginių, suburiantis vyriausybių, nevyriausybinių organizacijų atstovus, mokslininkus bei ekspertus bendrų sprendimų paieškai nusikalstamumo prevencijos, baudžiamojo teisingumo įtvirtinimo srityse.