BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Teisingumo ministrė Ewelina Dobrowolska susitiko su deleguota nacionaline eksperte EŽTT Monika Morkūnaite

Data

2022 09 02

Įvertinimas
0
IMG_9138 –.jpg

Teisingumo ministrė Ewelina Dobrowolska susitiko su Monika Morkūnaite, kuri praeitų metų pavasarį, po Teisingumo ministerijos inicijuotos atrankos, buvo deleguota dirbti nacionaline eksperte Europos Žmogaus Teisių Teismo kanceliarijoje.

Susitikimo metu ministrė akcentavo, kad Lietuvai labai svarbu turėti nacionalinį ekspertą šiame Teisme ir palaikyti nuolatinį dalykinį ryšį su Teismo kanceliarija, stiprinti nacionalinių ekspertų kompetencijas ir patirtis, kurios ateityje prisidėtų prie geresnių Lietuvos institucijų darbo veiklos rezultatų.

„Deleguodama nacionalinį ekspertą į Europos Žmogaus Teisių Teismą Lietuva neabejotinai prisideda prie efektyvesnio ir greitesnio šio Teismo darbo, nagrinėjant bylas ir ginant žmonių teises. Be to, nacionalinio eksperto įgyta patirtis ir žinios, grįžus dirbti į Lietuvą, sustiprins institucijų kompetencijas ir į žmogaus teises orientuotą požiūrį”, – sakė E. Dobrowolska.

Deleguotoji ekspertė Monika Morkūnaitė iki delegavimo dirbo Lietuvos Aukščiausiajame Teisme ir  Lietuvos Vyriausiajame administraciniame teisme. Ji yra įgijusi teisės mokslų daktaro kvalifikacinį laipsnį Vilniaus universitete.