Teisingumo ministro Elvino Jankevičiaus padėka Konstitucijos egzamino 2020 dalyviams

Data

2020 11 12

Įvertinimas
0
Copy of Saugesni asmens duomenys.png

Konstitucijos egzaminą nuotoliniu būdu laikė beveik 17 tūkstančių dalyvių. Šiuo visiems sunkiu metu, kai mūsų darbai, pamokos, paskaitos persikėlė į virtualią erdvę, mus nudžiugino jūsų didžiulis entuziazmas, atsiliepiant į Teisingumo ministerijos kvietimą pasitikrinti pagrindinio Lietuvos įstatymo žinias. Iš esmės išlaikėme dvigubą – ir skaitmeninių technologijų panaudojimo egzaminą. Tai – graži gimtadienio dovana Teisingumo ministerijai, mininčiai 102-uosius įkūrimo metus. Dėkoju už jūsų pagarbą Lietuvai ir jos Konstitucijai, už norą gilinti mūsų valstybės pažinimą ir būti jos sąmoningais piliečiais.

Didžiuojamės Jūsų pilietiškumu, pagrindinio valstybės įstatymo išmanymu ir gebėjimu eiti kartu su technologijomis. Visi drauge ir toliau stiprinkime demokratines vertybes bei ugdykime savo šalį mylinčius žmones.

Nuoširdžiai dėkoju konstitucinės teisės akademikams, mokytojams, parengusiems egzamino užduotis, ambasadoriams, Konstituciniam teismui, LRT, DELFI.lt, Amor Fati, kurių bendromis pastangomis buvo surengtas keturioliktas Lietuvos Konstitucijos egzaminas.

Teisingumo ministras
Elvinas Jankevičius