BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Teisinių žinių konkurso „Žinau savo teises“ nugalėtojams – išmanieji prizai

Data

2020 12 08

Įvertinimas
2
748_2530fd050429e64bf36f5e39a7f1fd13.png

Paskelbti nuotolinio teisinių žinių konkurso – kompiuterinio žaidimo „Žinau savo teises“ nugalėtojai. 50 dalyvių, kurie greičiausiai išsprendė visas užduotis bus apdovanoti išmaniaisiais prizais – kolonėlėmis, ausinėmis. Spalio 15 d. startavęs konkursas pritraukė žaidėjų ir iš užsienio: Jungtinės Karalystės, Norvegijos, Prancūzijos, Vokietijos. 

Net ir pasibaigus konkursui teisines žinias toliau galima tikrintis ir plėsti, nemokamai atsisiuntus aplikciją į savo išmanųjį telefoną, planšetinį kompiuterį iš internetinių aplikacijų parduotuvių „Google Play Store“ ir „App Store“ (naudokite šią nuorodą: https://play.google.com/store/apps/details?id=lt.lexita.zinausavoteises) ir iOS operacinę sistemą palaikantiems išmaniesiems telefonams bei planšetiniams kompiuteriams (naudokite šią nuorodą: https://apple.co/3lYauyb).

Mobiliojoje aplikacijoje „Žinau savo teises“ supažindina su vartotojų teisių, asmens duomenų apsaugos, intelektinės nuosavybės, notariato veiksmų, konstitucinės, administracinės, baudžiamosios teisės pagrindais, suteikia kitų gyvenime naudingų žinių. 

„Žinau savo teises“ sudaro septynios temos, o kiekvienoje yra keturi sudėtingumo lygiai. Iš viso dalyviai turi atsakyti į 500 klausimų, kurie pateikiami taikant žaidybinius metodus – taškų rinkimą, pasiekimų įvertinimą, lyderių lentelę ir kt.