BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai vadovaus Goda Aleksaitė 

Data

2022 07 15

Įvertinimas
2
SVETAINĖ PAGRINDINIS.png

Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai, pavaldžiai Teisingumo ministerijai, vadovaus Goda Aleksaitė, kuri pakeis kadenciją baigusią Neringą Ulbaitę. 

Goda Aleksaitė yra įgijusi Tarptautinės ir Europos Sąjungos teisės magistro kvalifikacinį laipsnį Vilniaus universitete, taip pat studijavo filosofiją Vilniaus universitete bei psichologiją Žmogaus studijų centre. Ji yra vadovavusi skirtingiems padaliniams Vidaus reikalų ministerijoje, pastaruoju metu dirbo LR Vyriausybės kanceliarijos Vyriausybės komunikacijos departamento vyresniąja patarėja. 

G. Aleksaitė yra sukaupusi patirties viešojo sektoriaus valdymo, teisėkūros principų formavimo viešajame sektoriuje, strateginio ir projektinio valdymo srityse, dalyvavo kuriant Vyriausybės veiklos valdymo sistemą, šiuolaikinius viešųjų paslaugų teikimo metodus, diegiant atviro valdymo principus, formuojant valstybės pažangos plėtrą, taip pat yra vedusi seminarus, mokymus bei vykdžiusi kitą ekspertinę veiklą tarptautiniuose projektuose. 

G. Aleksaitė puikiai moka anglų, rusų kalbas, gerai moka prancūzų kalbą.