BDAR
Close

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Virtualioje EBPO konferencijoje – apie ateities vartotojų rinką

Data

2021 06 11

Įvertinimas
0
Copy of Untitled.png

Kitą savaitę EBPO rengia virtualią konferenciją, skirtą ateities vartotojų rinkai aptarti. Dalyvauti kviečiami verslininkai, susidomėję vartotojai, suinteresuotos institucijos, organizacijos.

Jau praėjo 50 metų nuo tada, kai vartotojų teisių apsaugos klausimai pradėti svarstyti Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijoje (EBPO), Vartotojų politikos komitetui surengus pirmąjį posėdį.
 
Šiandien, vykstant skaitmeninei transformacijai, globalizacijai ir didėjant tvaresnio vartojimo poreikiui, laikas pagalvoti, ar vartotojų politika yra pasirengusi ateities vartotojų rinkai.
 
Būtent apie tai bus kalbama birželio 15-17 d. vyksiančioje interaktyvioje virtualioje EBPO konferencijoje apie ateities vartotojų rinką.
 
EBPO kviečia suinteresuotas institucijas, organizacijas, verslininkus ir susidomėjusius vartotojus prisijungti ir padėti formuoti vartotojų politikos ateities viziją dalyvaujant numatytose diskusijų sesijose.

Platesnės informacijos ir registracijos nuoroda yra ši: https://oecd-events.org/consumer-marketplace-of-the-future