BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


ES teisės plėtros ir įgyvendinimo sistemos Lietuvoje veiksmingumo stiprinimas

VšĮ „Europos socialiniai, teisiniai ir ekonominiai projektai“ 2012 m. parengtas tyrimas „Europos Sąjungos teisės plėtros ir įgyvendinimo sistemos Lietuvos Respublikoje veiksmingumo stiprinimas“ yra Europos Sąjungos (toliau – ES) reikalų sistemos efektyvumo didinimui skirto projekto, finansuojamo Europos socialinio fondo lėšomis, dalis (projekto kodas Nr. VP1-4.2-VRM-05-V-02-001). Šio projekto tikslas – didinti Lietuvos ES reikalų sistemos efektyvumą tarpinstituciniu ir instituciniu lygiu. Įgyvendinant projektą, siekiama užtikrinti sklandesnį ES reikalų sistemos funkcionavimą, efektyvesnį Lietuvos interesų atstovavimą ES bei geresnę ES teisės perkėlimo ir įgyvendinimo kokybę.

Tyrimo dėl ES teisės plėtros ir įgyvendinimo sistemos Lietuvos Respublikoje veiksmingumo stiprinimo metu, atsižvelgiant į tai, kad optimali ES politikai realizuoti skirtų teisės aktų įgyvendinimo sistema yra privaloma sąlyga efektyviai Lietuvos narystei ES, siekta identifikuoti tuo metu veikiančios ES teisės plėtros ir įgyvendinimo sistemos Lietuvoje problemas, darančias įtaką jos funkcionavimo efektyvumui, pasiūlyti šiuolaikiškus, gera praktika pagrįstus sprendimus šios sistemos tobulinimui. Tyrime pateikta Lietuvos ES teisės plėtros ir įgyvendinimo sistemos analizė, išnagrinėtos penkių ES valstybių narių ES teisės plėtros ir įgyvendinimo sistemos bei suformuluotos kokybiškos, nuoseklios ir tyrimo rezultatais pagrįstos išvados bei rekomendacijos dėl Lietuvoje veikiančios ES teisės plėtros ir įgyvendinimo sistemos veiksmingumo stiprinimo. Tyrimas skirtas valstybės tarnautojams, dirbantiems su ES reikalais.
 

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-08-12