BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Politinių organizacijų narių sąrašai

Vadovaujantis Politinių organizacijų įstatymu, visos politinės organizacijos (politinės partijos ir politiniai komitetai) kiekvienais metais, ne vėliau kaip iki kovo 1 d. ir ne vėliau kaip iki spalio 1 dienos, Teisingumo ministerijai privalo pateikti savo narių sąrašus.
Tuo pačiu metu Lietuvos Respublikos pilietis ar Lietuvos Respublikoje gyvenantis Europos Sąjungos valstybės narės pilietis gali būti tik vieno politinio komiteto ar vienos politinės partijos nariu.
Politinių organizacijų narių sąrašai teikiami ir tikrinami tik elektroniniu būdu per Politinių partijų narių sąrašų informacinę sistemą. Elektroniniu parašu pasirašytą sąrašą gali pateikti politinės organizacijos vadovas arba jo įgaliotas asmuo prisijungęs prie informacinės sistemos per www.epaslaugos.lt portalą. Pateikto sąrašo duomenys automatiniu būdu sutikrinami su kitų politinių organizacijų narių sąrašais ir Gyventojų registro ir Neveiksnių ir ribotai veiksnių asmenų registro duomenimis.
Politinės organizacijos narių sąrašą pagal poreikį peržiūrėti ir tikslinti galima visus metus.

Į ką kreiptis?

Atsakymus į klausimus, susijusius su politinių partijų, politinių komitetų steigimu, registravimu, likvidavimu, narių sąrašų teikimu, galite gauti telefonu +370 (671) 86 335 arba el. p. [email protected].

Atviri duomenys:
Lietuvos Respublikos politinių partijų duomenys
Duomenys apie politinių partijų narių skaičių
Politinių partijų narių duomenys apie lytį, amžių, pilietybę, geografinę padėtį ir narystę

Veikiančių politinių partijų sąrašas

Veikiančių politinių komitetų sąrašas (informacija ruošiama)

Visų Lietuvos Respublikoje įregistruotų politinių partijų sąrašas (su archyvu)

Politinių partijų narių sąrašų pateikimas elektroniniu būdu (instrukcija)

Galimybė politinės organizacijos vadovui arba jo įgaliotam asmeniui elektroniniu būdu tvarkyti ir teikti politinių partijų ir politinių komitetų narių sąrašus

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-09-19