BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Teisėkūros iniciatyvos

Teisingumo ministerija laukia piliečių, nevyriausybinių organizacijų ir kitų suinteresuotų grupių pasiūlymų dėl teisinės aplinkos tobulinimo. Čia galite pateikti savo siūlymą, kaip spręsti konkrečią problemą keičiant esamus ar sukuriant naujus teisės aktus.

Nevyriausybinės organizacijos taip pat kviečiamos aktyviai dalyvauti svarstant įvairius teisės aktų projektus, teikti jiems pastabas ir pasiūlymus. Nevyriausybinių organizacijų patogumui, apie Teisingumo ministerijos parengtus teisės aktų projektus Jus galime informuoti tiesiogiai. Jums tereikia atsiųsti mums elektroniniu paštu [email protected] žinutę, su kokia tema susijusius teisės aktų projektus bei kokiu elektroninio pašto adresu pageidaujate gauti. Jei jus domina kitų ministerijų, formuojančių politiką atitinkamose srityse, rengiami teisės aktų projektai, analogišką prašymą turėtumėte siųsti tiesiogiai joms.
 
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-08-12