BDAR
Close

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Geležinkelių transportas

Saugos tyrimų vadovas tiria geležinkelių transporto katastrofas, kurias sukėlė traukinių susidūrimas ar nuriedėjimas nuo bėgių:
• kai arba žūsta bent vienas asmuo ar sunkiai sužalojami penki ar daugiau asmenų;
• arba, padaroma ne mažesnė kaip 2 milijonų eurų žala geležinkelių infrastruktūrai, geležinkelių riedmenims arba aplinkai;
• taip pat bet kuris kitas tokias pat pasekmes sukėlęs eismo įvykis, kurio poveikis eismo saugos kontrolei ar eismo saugos valdymui yra akivaizdus.

Saugos tyrimų vadovas gali tirti geležinkelių transporto eismo įvykius ir riktus (taip pat struktūrinių posistemių ar Europos Sąjungos geležinkelių sistemos sąveikos sudedamųjų dalių techninius gedimus).

Jeigu geležinkelių transporto įvykis, įvykęs geležinkelių infrastruktūroje, atitinka geležinkelių transporto eismo įvykio ar rikto požymius, saugos tyrimų vadovas įvertina, ar šis geležinkelių transporto eismo įvykis ar riktas kitomis sąlygomis būtų galėjęs sukelti geležinkelių transporto katastrofą ir raštu priima sprendimą tirti arba atsisakyti tirti geležinkelių transporto eismo įvykį ar riktą.

Pranešimas apie geležinkelių transporto įvykį, įvykusį geležinkelių infrastruktūroje

Geležinkelio įmonės (vežėjai), kurių geležinkelių riedmenys pateko į įvykį, ir apie jį sužinoję geležinkelių infrastruktūros valdytojai, kurių valdomoje geležinkelių infrastruktūroje įvyko įvykis, privalo nedelsdami telefonu +370 674 26509 ar elektroniniu paštu [email protected] apie tai informuoti saugos tyrimų vadovą ir kaip galima greičiau, bet ne vėliau kaip per 24 val. nuo informacijos apie įvykį gavimo, parengti ir elektroniniu paštu pateikti pranešimą apie įvykį (pranešimo pavyzdys).

Saugos tyrimų vadovui praneštos geležinkelių transporto katastrofos, eismo įvykiai ir riktai pateikti čia.