BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


2019-11-26 Dalyvavimas tarpinstituciniame priėmime paieškos ir gelbėjimo darbus atliekančioms ir pagalbą teikiančioms institucijoms

2019 m. lapkričio 26 d. jūrų laivų avarijų ir incidentų tyrimų vadovas dalyvavo Karinių jūrų pajėgų jūrų gelbėjimo koordinavimo centro organizuotame tarpinstituciniame priėmime paieškos ir gelbėjimo darbus atliekančioms ir pagalbą teikiančioms institucijoms. Siekiant didinti laivų avarijų saugos tyrimų žinomumą jūrinėje bendruomenėje, puoselėti bendradarbiavimą tarp jūrinės bendruomenės ir Transporto avarijų ir incidentų tyrimo skyriaus pranešant ir tiriant laivų avarijas, tyrimų vadovas supažindino dalyvius su laivų avarijų saugos tyrimo tikslais, principais, Lietuvoje neseniai atliktais ir šiuo metu atliekamais laivų avarijų saugos tyrimais.

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-08-12